Hazard online to branża, która zawsze nadąża za najnowszymi trendami i technologiami. Obecnie coraz więcej osób zaczyna wybierać hazard online i nietrudno zrozumieć dlaczego. Internet po prostu sprawił, że gry na prawdziwe pieniądze i kursy na zakłady sportowe stały się bardzo łatwo dostępne. Nie ma nawet znaczenia, gdzie jesteśmy i która jest godzina. Każdy może wygodnie grać, nawet będąc w podróży.

Jeśli chodzi o transakcje online, bezpieczeństwo i prywatność to priorytety wielu osób. Jest wielu graczy, którzy chcieliby, aby ich sesje gry były jak najbardziej prywatne. A trzeba wziąć pod uwagę, że dawniej nie można było grać w kasynach, które nie prosiłyby o żadne poufne informacje.

Jednak nowe kasyna online rozumieją, że niektórzy gracze cenią sobie prywatność swoich danych w jak największym stopniu i dlatego anonimowe strony hazardowe zaczynają zyskiwać większą popularność. Anonimowe kasyna są dość nowe w branży, ale czy warto je wypróbować?

Czym są anonimowe kasyna online?

Anonimowe kasyna można porównać do tradycyjnych witryn hazardowych – musimy założyć konto do gry, dokonać wpłaty i wybrać grę, w jaką mamy ochotę pograć. Różnicą między internetowym kasynem anonimowym a tradycyjnym jest proces rejestracji. Anonimowe kasyna nie wymagają od gracza zbyt dużej biurokracji.

W celu stworzenia konta tradycyjna strona kasyna online zazwyczaj prosi gracza o podanie swojego imienia i nazwiska, wieku, lokalizacji i informacji bankowych. Jest to typowe dla prawie każdej innej witryny hazardowej. A wielu operatorów kasyn jest niezwykle dokładnych w procesie weryfikacji, aby upewnić się, że mają do czynienia z prawdziwymi i dorosłymi osobami.

Oczywiście będziemy mogli to wszystko pominąć, jeśli zdecydujemy się grać na stronie anonimowego kasyna. Ogólnie rzecz biorąc, wystarczy utworzyć nazwę użytkownika, ustawić hasło i zweryfikować konto za pośrednictwem poczty e-mail lub numeru telefonu komórkowego. A po założeniu konta można dokonać wpłaty za pomocą kryptowalut, takich jak Ethereum, Cardano, Bitcoin i wielu innych.

Cały ten proces zajmuje zaledwie kilka minut. I nie ma potrzeby przechodzenia przez proces weryfikacji, który czasami trwa do 72 godzin. Na przykład tak to wygląda w Wielkiej Brytanii, gdzie wszystkie te formalności są wymagane. W takim przypadku możemy nie mieć dostępu do anonimowej strony kasyna. Dlatego powinniśmy sprawdzić obowiązujące przepisy lokalne na temat hazardu. Większość z tych witryn to również kasyna z natychmiastowymi wypłatami.

Największą zaletą takiego kasyna jest to, że udostępnia graczom całkowicie anonimową rozgrywkę. Oczywiście kasyno będzie potrzebować adresu e-mail, żeby zweryfikować nasze konto. Jednak konfiguracja nowego adresu e-mail z innymi danymi uwierzytelniającymi jest prostym zadaniem. I warto dodać, że niektóre kasyna anonimowe nie proszą też o numer telefonu komórkowego.

Czy warto grać w kasynie anonimowym?

Powiedzielibyśmy, że zdecydowanie warto spróbować, jeśli ktoś chce zachować prywatność swoich działań związanych z hazardem. Jest to również świetna opcja, jeśli nie chcemy, aby jakiekolwiek działania związane z hazardem znajdowały się na naszych kontach bankowych.

Powodem jest fakt, że są kraje, gdzie ludzie nie mogą kwalifikować się do uzyskania kredytu hipotecznego lub pożyczki, jeśli w ciągu ostatnich kilku miesięcy prowadzili transakcje związane z hazardem. Z racji tego, że w kasynie anonimowym transakcje dokonywane są za pomocą kryptowalut, banki nie będą w stanie tego wyśledzić.

Jest to również świetna opcja, jeśli najdzie nas nagła ochota na rozgrywkę hazardową. Ponadto, wiadomo również, że anonimowi operatorzy kasyn są szybcy w transakcjach. Dlatego kasyna tego typu zdadzą też egzamin wśród graczy, którzy pragną uzyskać natychmiastową wypłatę swoich wygranych.

Oczywiście, jak w przypadku wszystkiego na tym świecie, kasyna anonimowe mają też swoje minusy. Jednym z nich jest to, że większość takich witryn hazardowych nie ma zbyt bogatego katalogu gier. Ich oferta zazwyczaj sprowadza się do kilku wyborów na automatach online i w grach stołowych. Jest to tak, jak w przypadku darmowych kasyn, gdzie również nie ma zbyt dużego wyboru gier. Jednak dobrą wiadomością jest to, że gry darmowe są w każdym kasynie internetowym.

Może się również okazać, że pula nagród w grach oferowanych na tych stronach nie jest tak duża, jak w zwykłych kasynach online. Może to brzmieć jak oszustwo. Jednak są to tylko pozory. Faktem jest, że gracze, którzy wygrywają duże kwoty w dowolnym kasynie online, muszą zostać sprawdzeni i zweryfikowani przez operatora.

Ogólnie rzecz biorąc, warto spróbować anonimowej gry w kasynie internetowym. Wiele z tych witryn jest wciąż nowych i najprawdopodobniej oferują lukratywne bonusy dla nowych graczy. W związku z tym, jeśli nie interesuje nas profesjonalny hazard, tylko bardziej relaksująca rozrywka, anonimowe kasyna online mogą być dla nas świetnym rozwiązaniem.